niedziela, 19 maja, 2024

Mid Range Mykita E03, wyniki

Share

 

6 listopada odbyła sie trzecia ostatnia runda zawodów z cyklu Mykita Rifle series czyli zawody Mid Range Mykita. Na poligonie w Strzepczu spotkali sie strzelcy z całej Polski żeby walczyć o zwycięstwo w całej serii zawodów. Do tej klasyfikacji liczyły sie najlepsze dwa wyniki z trzech edycji.

O pogodzie w Srzepczu krążą już anegdoty. Powinienem napisać, o nieprzewidywalnej pogodzie krążą anegdoty. I tym razem nie było inaczej. Rejestracja rozpoczęła się wczesnym rankiem (6.30 AM) było jeszcze całkiem ciemno. Od razu dało się wyczuć podmuchy wiatru z 7.30 o sile około 7 m/s. Z nieba “ciapało” coś jakby mgła, które w ciągu dnia przerodziło się w regularny deszczyk, czasami całkiem intensywny.

Zawody rozpoczęły się od odprawy, przypomnienia zasad bezpieczeństwa. Następnie zawodnicy ruszyli do pierwszej konkurencji “Cold bore shot”. Po drodze z zaciekawieniem oglądali porzucone na przedpolu dziwne przedmioty takie jak beczka czy taczka wywrócona do góry “nogami”. Wiadomo o co chodzi, chłopaki z Mykita Team nie dopuszczą żeby zawodnicy popadli w rutynę.

Dane pogodowe:

Temperatura: 7 st. C

Wiatr: 4-9 m/s z godziny 7.30 8.00

Ciśnienie: 1017 hPa

Wilgotność: 99%

Film z zawodów:

W Internetach o Mykicie było już sporo. Kto mógłby opisać zawody lepiej niż zawodnicy.

Zaczniemy od Kuby.

Teraz relacja Marka.

 

MRS wyniki

All in one MRM wyniki

3 Epiosde MRM wyniki 

Sponsor Główny:
HELIKON – TEX

Sponsorzy:

Ulfhednar Polska
3gun.pl
Delta
Sklep Mysliwski, Zakład Rusznikarski Janczewski Olsztyn
TROP Centrum Myślistwa i Strzelectwa
Bullet Brothers Coffee
Green Men Clan

Patronat medialny:

portalstrzelecki.pl

 

Darek Topyła
Darek Topyłahttps://portalstrzelecki.pl
Redaktor naczelny Portalu Strzeleckiego. Pomysłodawca i założyciel serwisu internetowego portalstrzelecki.pl, strzelec sportowy, dalekodystansowy, myśliwy. Instruktor strzelectwa sportowego, sędzia PZSS kl. III. Sędzia i instruktor strzelectwa myśliwskiego. Autor rozwiązań informatycznych dla organizatorów zawodów strzeleckich. Pomysłodawca aplikacji webowej shooterstats.pl.

Przeczytaj także

Reklama

News