wtorek, 18 czerwca, 2024

Mid Range Mykita E02 czerwiec 2022

Share

 

Prawie miesiąc dzieli nas od kolejnej edycji Mid Range Mykita. Druga edycja tych zawodów jest wyjątkowa z tego powodu, że jest to impreza dwudniowa. Jak dało się zauważyć podczas pierwszej edycji widać już pewien “wyścig zbrojeń”. Lufy karabinów  się wydłużają a “kluski” są coraz cięższe.

Rejestracja rozpocznie się jutro (19 maja) po południu. Link do rejestracji znajduje się pod tekstem*.

*na razie widoczny jest komunikat “brak w magazynie”

PS: Czego nowego mogą się spodziewać zawodnicy w tej edycji? O to zapytaliśmy przedstawiciela Organizatorów.

MRM: Dobre pytanie, natomiast zawodnicy powinni zastosować się do naszej ulubionej maksymy „spodziewajcie się niespodziewanego”. Dobrze wiesz, że z nami nie ma lekko, informacje są zawsze szczątkowe, wystarczające natomiast do tego aby wystartować w zawodach. Jakieś nowości będą, to pewne. Niemniej jednak aby je poznać, trzeba wystartować w zawodach.

PS: Czy będzie tak lubiana konkurencja “golf”?

MRM: Tak, zdecydowanie tak. Albo inaczej, planujemy aby ją przeprowadzić. Jest to konkurencja, którą wprowadziliśmy jako pierwsi w tego typu zawodach w Polsce. Co ciekawe przypadała do gustu zarówno zawodnikom jak i sędziom. Wprowadzimy jakieś zmiany, ale będą to tylko udoskonalenia mające na celu usprawnienie przebiegu konkurencji.

PS: Jakich dystansów możemy się spodziewać?

MRM: Dystanse, od jakiegoś krótkiego, do naprawdę długiego. Przynajmniej jak na .223, czyli będziemy łamać 1000 m. A tak w zasadzie to zawodnicy i to tylko ochotnicy. W końcu nie można zmuszać wszystkich do wyjścia z własnej strefy komfortu, bo przecież .223 to tylko do 600 m poleci i to z wiatrem.😉 (śmiech).

PS: Dziękujmy! Już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty na Kaszubach!

Regulamin zawodów MRM E02

REJESTRACJA

Przeczytaj także

Reklama

News