poniedziałek, 15 lipca, 2024

Mecz nr dwa PRS Poland Series- Jaworzno

PRS Poland Series

Share

Strzelnica KS Expert w Jaworznie to znany adres jeśli chodzi o zawody strzeleckie. W szczególności zawody gdzie “gra” kal. 22LR. To właśnie tam od kilku sezonów o bywały się zawody MRTM22.

Dzisiaj na strzelnicy w Jaworznie rywalizuje czołówka polskich strzelców PRS. Celem jest zdobycie jak największej liczby punktów rankingowych.

Pogoda:

  • 4 st. C
  • wilgotność 90%
  • opady deszczu
  • ciśnienie 1010 hPa
  • wiatr5 m/s w porywach do 11 m/s
  • zachmurzenie całkowite

Zawodnicy ocenili poziom ustawienia torów jako bardzo trudny. Częste zmiany postaw strzeleckich, małe cele (2-3 cm na dystansach 70-80-100 m), Marek Pyka jak zwykle “zrobił robotę”. To w połączeniu z warunkami pogodowymi sprawiło, że zawody były bardzo trudne. Najlepszy zawodnik zdobył 70% możliwych do zgromadzenia punktów.

To kolejny mecz “scorowany” przy użyciu aplikacji UB.

Kolejny mecz zostanie rozegrany na strzelnicy Osówka k. Lublina. Organizatorzy DoubleAlfa i GTS Jastrząb zapraszają.

Rejestracja

ULFHEDNAR MOA CULPA– LUBELSKA WIOSNA- PRS POLAND SERIES MATCH 3

Wyniki BOLT

Wyniki SEMI-AUTO

Gratulujemy zwycięzcom!

Darek Topyła
Darek Topyłahttps://portalstrzelecki.pl
Redaktor naczelny Portalu Strzeleckiego. Pomysłodawca i założyciel serwisu internetowego portalstrzelecki.pl, strzelec sportowy, dalekodystansowy, myśliwy. Instruktor strzelectwa sportowego, sędzia PZSS kl. III. Sędzia i instruktor strzelectwa myśliwskiego. Autor rozwiązań informatycznych dla organizatorów zawodów strzeleckich. Pomysłodawca aplikacji webowej shooterstats.pl.

Przeczytaj także

Reklama

News