Reklama

Reklama bannerowa- strona główna portalu i podstrony

Strona główna jest wizytówką portalu a zarazem najsilniejszym narzędziem promocji. Wielu użytkowników wchodzi bezpośrednio na stronę główną serwisu. Stanowi pierwsze źródło informacji dla osób interesujących się strzelectwem. Na stronie głównej widoczne wszystkie działy portalu: serwisy tematyczne z najważniejszymi artykułami, bieżące informacje, najnowsze materiały video, komunikaty, polecane imprezy, aktualne wydarzenia oraz konkursy, pogoda, katalog firm i ogłoszenia. Cenne dla czytelników narzędzie stanowi wyszukiwarka, dzięki której można dotrzeć do informacji archiwalnych. Bannery na stronie głównej są z pewnością najskuteczniejszą formą reklamy i cieszą się największą liczbą odsłon. Są też skuteczniejsze (więcej użytkowników klika i przechodzi na linkowane strony) niż bannery umieszczone w innych miejscach.

Banner reklamowy typu „TOP” – bannery sprzedawane w systemie emisji stałej tygodniowej. Cena 400 zł netto

Banner reklamowy typu „P1” 

wymiar 300×600 px

– bannery sprzedawane w systemie emisji stałej tygodniowej. Cena 400 zł netto

do 31.08.2019 obowiązuje promocyjna cena 200 zł

 

Banner reklamowy typu „M1 i M2” – wymiar 450x200px, FF, sprzedawane w systemie emisji stałej tygodniowej. Cena 200 zł netto. do 31.08.2019 obowiązuje promocyjna cena 100 zł

Banner reklamowy typu „T2”

wymiar 300×250 px

– bannery rotacyjne sprzedawane w systemie emisji stałej tygodniowej.Cena 250 zł netto

do 31.08.2019 obowiązuje promocyjna cena 150 zł

Wszystkie formy reklamowe emitowane w pełnej wersji strony internetowej mają swoje odpowiedniki w wersji mobilnej portalu. Obecnie średnio 55% wejść do serwisu wykonywana jest za pośrednictwem smartphonów. Bannery są przystosowywane do rozdzielczości urządzeń mobilnych. 

Wykupując jedną kampanię reklamową Twoja reklama ukaże się zarówno w „desktopie” jak i „mobilu” !

 

Kreacje reklamowe mogą być przygotowane przez Państwa grafika lub współpracującą z Państwem Agencją Reklamową. Mogą zostać również wykonane przez grafika portalu. Taka usługa jest u nas bezpłatna.

Okresem rozliczeniowym w przypadku emisji bannerów na stronie głównej portalu jest TYDZIEŃ. W przypadku emisji dłuższej niż 3 tygodnie możliwe są RABATY.

REKLAMA VIDEO

Reklama w postaci pre-roll, który trwa 10 sekund i emitowany jest przed materiałem filmowym w serwisie YouTube.

cena 400 zł netto. do 31.08.2019 obowiązuje promocyjna cena 200 zł

 

Firmy zainteresowane emisją bannerów na łamach Portalu prosimy o kontakt
e-mail: reklama@portalstrzelecki.pl

lub telefoniczny 514 800 874