Ks Snajper Lublin razem  z GTS Jastrząb z Niemiec zorganizowały majówkowe zawody strzeleckie.

W niedzielę zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach:

1. Trap 20 w tym seria próbna i 20 strzałów ocenianych,
2. Kdcz20 (dystans 100m, postawa leżąca) 5 strz. próbnych i 20 strzałów ocenianych,
3. Ksp20 (dystans 50m postawa leżąca) 5 próbnych i 20 strzałów ocenianych,
4. Psp20 cz.d.- 5 strz. próbnych i 20 strzałów ocenianych czas: 5 min na strzały próbne
oraz 4 serie oceniane po 5 strzałów,
5. Pdcz20 (oś 25m pistolet dynamiczny 10 sek na 5 strzałów próbnych i 4 serie po 5
strzałów ocenianych – każda seria w czasie 10 sek, postawa stojąca dopuszcza się
strzelanie oburącz.

Wyniki zawodów:

Wyniki z miejscami medalowymi:
Pistolet sportowy 20 strzałów (Psp20)
1. Jakub Sidorowicz, klub KS Snajper Lublin wynik 180pkt
2. Mariusz Ratajewski, klub KS Snajper Lublin, wynik 175 pkt
3. Michał Zienkiewicz, klub KS Snajper Lublin, wynik 175 pkt

Karabin sportowy 20 strzałów (Ksp20L)
1. Miczał Szczyrek, klub KS Snajper Lublin, wynik 183 pkt
2. Patrycja Lipczyńska, klub Orlik Lublin, wynik173 pkt
3. Barbara Woch, klub Diesiątka Lublin, wynik 171 pkt

Pistolet dynamiczny centralnego zapłonu 20 strzałów (Pdcz20)
1. Michał Zienkiewicz, klub KS Snajper Lublin, wynik 142
2. Maciej Karaś, klub KS Snajper Lublin, wynik 138 pkt
3. Bartosz Parczyński, klub KS Snajper Lublin, wynik 133 pkt

Trap 20 strzałów
1. Dominik Ciejpa-Znamirowski, klub GTS Jastrząb Osówka, wynik 14pkt
2. Marcin Majchrzak, klub GTS Jastrząb Osówka, wynik 13 pkt
3. Barbara Woch, klub Dziesiatka Lublin, wynik 13 pkt

Karabin centralnego zapłonu standard 20 strzałów, przyrządy otwarte (Kdcz20 standard)
1. Barbara Woch, klub Dziesiatka Lublin, wynik 172 pkt
2. Dariusz Grzybowski , klub PTS Saprtakus Lublin, wynik 157 pkt
3. Bartosz Parczyński, klub KS Snajper Lublin, wynik 150 pkt

Karabin centralnego zapłonu 20 strzałów, optyka (Kdcz20 Snajper)
1. Miczał Szczyrek, klub KS Snajper Lublin, wynik 196 pkt
2. Jakub Sidorowicz, klub KS Snajper Lublin, wynik 191 pkt
2. Arkadiusz Krakowiak, klub NSHM Dęblin, wynik 180 pkt

Klasyfikacja łączna – wielobój (Psp20+Pdcz20+Ksp20 + Kdcz20standard+Trap20)
1. Barbara Woch, klub Dziesiatka Lublin, wynik 650 pkt
2. Maciej Karaś, klub KS Snajper Lublin, wynik 578 pkt
3. Bartosz Parczyński, klub KS Snajper Lublin, wynik 575 pkt
4. Jakub Sidorowicz, klub KS Snajper Lublin, wynik 542 pkt
5. Mariusz Ratajewski, klub KS Snajper Lublin, wynik 510 pkt
6. Michał Zienkiewicz, klub KS Snajper Lublin, wynik 441 pkt

 

 

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here